A A A

Narva ja Tallinna laste laulusild 28.-29. novembril 2015

28.–29. novembril Estonia Kontserdisaalis toimuv festival toob kokku Tallinna ja Narva koolide laululapsed, et koos musitseerimisest rõõmu tunda ning uusi sõpru leida. 28. oktoobril toimuvad proovid ning mitmed ühistegevused: kinos IMAX vaadatakse 2D filmi „Pahupidi”, Narva mudilaskoorid osalevad linnaekskursioonil. „Laulusild” kulmineerub 29. novembril kell 15.00 ühiskontserdiga Estonia Kontserdisaalis.

Tallinnast võtab festivalist osa 447 eesti ja vene õppekeelega koolide õpilast ja Narvast 153 lauljat. Ühislaule esitab 600-liikmeline ühendkoor, ka saavad koorid esineda soolonumbriga. Kaastegevad on lauljad Tanja Mihhailova ja Luisa Värk, koore saadab Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli bigbänd Siim Aimla juhendamisel. Festivali kunstiline juht on dirigent, laulupidude üldjuht, Georg Otsa nimelise Muusikakooli direktor Aarne Saluveer.

Festivali korraldab SA Innove koostöös Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ning Tallinna Haridusametiga. Üritust toetab Haridus- ja Teadusministeerium.

Loe täpsemalt Laulusilla kodulehelt.